Wachten wachten en nog eens wachten

En toen ging ik op de weegschaal staan. Oeps. Ik weeg toch iets zwaarder dan ik dacht. Inmiddels een week verder en ongeveer 2 kilo verloren. Na 7/8 uur eet ik niks meer en probeer stapje voor stapje betere keuzes te maken. Expres niet te vlug wat van elke dag fast food ,ga je niet alleen maar wortels knagen.

Vorig weekend kreeg ik lichte buikkrampen en dacht dat mijn ongesteldheid kwam maar er gebeurde niks. Echt niks! Donderdag toch alsnog een test gedaan omdat het me niet lekker zat dat ik buikspieroefeningen deed etc maar de test was negatief. Ik was niet teleurgesteld op zich maar nu kon ik alle oefeningen met een geruster hart uitvoeren.

Nog steeds heb ik geen kwaaltjes maar ow wat heb ik een kort lontje. Mijn man heeft wat te verduren met me. Zo n honger heb ik niet en zo erg zit ik er ook niet tegenop met lijnen.

Woensdag ga ik opnieuw testen. Dan gaan we uit eten want we zijn dan 7 jaar getrouwd. Moet af en toe nog steeds wennen eraan, de jaren zijn echt voorbijgevlogen! Zo cliché. Doe het om 2 redenen. Eerste is om dat wijntje en rauw vlees wel of niet te nemen. Tweede reden is dat het toch een super datum is om het te ontdekken.

Maar eigenlijk ben ik nuchter erin. Zolang ik geen kwaaltjes heb blijf ik afwachten. Maar het wordt wel steeds moeilijker om geduldig te blijven.

726 x gelezen, 1

reacties (0)


  • wishing rope



    Vanochtend heb ik dus weer getest maar helaas negatief.

    Ik voel sinds deze ochtend wat krampen dus denk dat er een ongesteldheid zit aan te komen. Ik wacht weer af maar vanavond hoef ik dus geen rekening te houden met mijn keuze in het restaurant. Alweer 7 jaar getrouwd.

    Vanochtend ook naar de ha geweest voor de uitslagen van mijn allergietest . Zoals verwacht allergisch voor huisstofmijt hond en kat. Ik heb allergiepillen voorgeschreven gekregen voor als ik op visite ga met huisdieren. Heb ze ook opgehaald bij de apotheek. Lees ik thuis de bijsluiter staat daarin niet innemen bij zwangerschap of kinderwens. Fijn. Ik apotheker bellen. De alternatieve pillen zijn alleen op recept verkrijgbaar. Dus weer een belletje naar de huisarts, krijg ik de doktersassistente. Weer het hele verhaal uitleggen. En wordt vanmiddag erover teruggebeld.

    Vergeet ik weer 1 ding te vermelden, wat allang bekend was, ben ik weer uren bezig om het te herstellen.

  • meant2be

    Oef spannend zeg...nog 1 dagje...dan is t woensdag...wat zou dat een mooi kado zijn voor jullie 7 jarig huwelijk!!!!

  • MommyDees

    Jeetje wat spannend! Ben benieuwd! Maar als tie nu niet positief is zal ik toch maar even verder kijken aangezien je al ongesteld had moeten worden. Ook wel weer vreemd dat je niet ongesteld word.

  • wishing rope

    ik heb geen vruchtbare periode /eisprong opgemerkt dus daaraan is het ook ergens wel weer logisch dat ik daarom nog niet ongesteld ben geworden. maar we hebben ook amper gemeenschap gehad (ik heb echt geen idee wanneer meer) dus heb ik ook niet echt het gevoel dat ik zwanger kan zijn. de kans is zo klein. maar toch heb je altijd hoop weer.

  • MommytoDeclan.......

    Spannend en zenuwslopend tegelijk.. Ik duim voor je!

  • seonsyain

    Duim, duim, duim....